Studio Radana Brušperk
Úvod
Manikúra
Kosmetika
Kadeřnictví
Masáže
Masáže - Noemi
Pedikúra
Kontakt
Ceník
Galerie
Relax-víkend


Gruntovní 375,
Brušperk 739 44

Péče o přírodní nehty:          Péče o umělé nehty           Zpět na manikúru

Manikúra malá
Kompletní manikúra obsahuje úpravu délky a tvaru nehtů, vodní lázeň s aromatickými a šumivými tabletkami, odstranění kůžičky, vyčištění nehtů, ošetření kůžičky olejíčkem, malá masáž rukou, výživní krém na ruce.

Manikúra velká - EXCLUSIVE
Manikúra exklusive obsahuje úpravu délky a tvaru nehtů, vodní lázeň s aromatickými a šumivými tabletkami, odstranění kůžičky, vyčištění nehtů, peeling rukou, parafínový zábal/maska, ošetření kůžičky olejíčkem, masáž rukou, výživný krém na ruce, výživa nehtů.

Výživné lakování
Lakování vyživujícími laky dle typu nehtu zákaznice.

P-Shine
Japonská manikúra - lehká úprava nehtů - délka a tvar nehtů, úprava kůžičky na sucho, zpevnění a vyleštění přírodních nehtů včelím voskem, nehty se zpevňují a regenerují, vyleštěné nehty vydrží až 3 týdny, regenerační olejíček, regenerační krém na ruce. Vhodná pro ženy i muže.

Parafínový zábal
Parafinový zábal tvoří samostatnou kapitolu. Patří mezi oblíbený úkon a provádí se na zhrublé, mozolovité, suché a popraskané pokožce rukou a nohou. Svou neprodyšností a teplotou zvyšuje prokrvení a vstřebávání výživného krému do pokožky. Nahrazuje obklady, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus a má blahodárný vliv na klouby. Nanáší se pomocí parafinové lázně. Zábaly se mohou aplikovat současně s prováděním dalších kosmetických procedur.

Komplexní péče o ruce a nehty
Kompletní manikúra, P-shine, parafínový zábal = úprava délky a tvaru nehtů, vodní lázeň, odstranění kůžičky, vyčištění nehtů, p-shine, masáž ruky, parafínová zábal, regenerační olejíček, regen. krém na ruce.

Masáž rukou
Kompletní masáž rukou po zápěstí.

Zdobení nehtů
Nehty zdobíme dle Vašeho přání - klasické lakování, francouzské lakování, barevné francouzské lakování, kreslíme laky, zdobíme glitry, samolepkami, kamínky, atd. Vše aplikujeme na přírodní i umělé nehty.