Studio Radana Brušperk
Úvod
Manikúra
Kosmetika
Kadeřnictví
Masáže
Masáže - Noemi
Pedikúra
Kontakt
Ceník
Galerie
Relax-víkend


Gruntovní 375,
Brušperk 739 44

Kadeřnictví

DÁMSKÉ:
- stříhání vlasů (úprava střihu vlasů)
- nové trendy a změna střihu vlasů
- dobarvování vlasů
- barvení vlasů
- melírování vlasů
- hloubková regenerace vlasů

PÁNSKÉ:
- stříhání vlasů (sportovní střihy, krátké, ornamenty)
- barvení vlasů a melírování

DĚTSKÉ:
- stříháme, myjeme, foukáme

DĚTSKÉ:
- svatební účesy, společenské a večerní účesy

VLASOVÁ KOSMETIKA FRAMESI

V našem kadeřnictví v Brušperku naleznete vlasovou kosmetiku značky Framesi, kterou lze zakoupit i pro Vaše domácí použití: Šampóny, regenerace(Masky), tužící přípravky, laky, lesky a další.

Společnost Framesi byla založena v roce 1945 v Miláně, svoji činnost již od počátku zaměřila na kvalitu. Výzkumné laboratoře Framesi uplatňují nejnovější technologie a kontrola kvality je jednou z hlavních priorit značky. Pro optimalizaci výroby se navazují konzultační vztahy a spolupráce s mezinárodními vědeckými ústavy a Italskými univerzitami. Framesi ve světě: V současnosti firma Framesi distribuuje do více než 80 zemí světa přes 200 druhů. K mezinárodní distribuční síti se přidružují výrobní jednotky nejvyšší kvality ve Spojených státech amerických, v Argentíně, Španělsku, Jordánsku, Turecku, Jižní Africe, Jordánsku, Sírii a Tchaj-vanu.

Hloubková regenerace vlasů:

1/RIGENOL - INTENZIVNÍ SÉRUM
VLASY HEBKÉ JAKO HEDVÁBÍ? DNES JE TO JIŽ MOŽNÉ.
Laboratoře značky Framesi splnily velké přání většiny žen: Mít lesklé, poddajné a hebké vlasy. Nepoddajnost vlasů je způsobená především nadbytkem vlhkosti ve vlasovém stéble. Vlasy se "zježí" a jsou těžko upravitelné. Tento problém lze jednoduše vyřešit přípravkem, který eliminuje nadbytek vlhkosti ve vlasech, a který současně zaručuje správný stupeň hydratace.
PŘEDNOSTI:
- vhodný pro všechny typy vlasů, obzvláště pro vlasy nepoddajné a narušené
- odlehčení celkové struktury vlasů
- eliminace statické elektřiny vlasů
Efekt odlehčení s Intenzivním sérem RIGENOL je okamžitý a dlouhotrvající. RIGENOL Intensivní sérum je Váš pomocník pro krásu vlasů, který navíc snižuje čas sušení a prodlužuje trvání stylingu účesu.

2/ MORPHOSIS ENERGY
K PREVENCI A PŘI OBTÍŽÍCH S PADÁNÍM VLASŮ.
Zároveň zpevňuje strukturu vlasů. Přípravky jsou sestaveny na bázi výtažku z borůvky, která má schopnost podporovat krevní oběh, a tak zaručuje správný přísun kyslíku a výživy do buněk potřebných pro růst vlasu. Výtažek z borůvky současně chrání strukturu vlasů od účinků znečištění a škodlivých látek, a zabraňuje tím stárnutí a řídnutí vlasů. SHOCK TREATMENT kompletní ošetření pro řešení obtíží a prevenci padání vlasů. PŘEDNOSTI: - zrychlení růstu vlasů ve větší hustotě
- zlepšení kvality vlasů
- revitalizace vlasové cibulky

Ošetření pro zastavení a předcházení vypadávání vlasů se skládá ze tří kroků:

1. Mytí vlasů za použití MORPHOSIS HIGH POTENCY - jemného, vyživujícího a zpevňujícího šamponu. Připravuje pokožku hlavy, aby lépe přijímala aktivní složky následného intenzivního a výživujícího ošetření, a zanechává vlasy lesklé a s objemem.
2. Intenzivní ošetření s MORPHOSIS DENSITY EXTREME - koncentrovaný aktivizující a revitalizační prostředek. Obsahuje vitaminy a vyživující látky, které podporují houstnutí vlasů stimulací metabolismu a buněčné aktivity vlasové cibulky. Biotin, také známý jako vitamin H, je silným přírodním katalyzátorem, který ve spojení s pathotenátem vápníku a vitaminem B revitalizuje vlasovou cibulku a stimuluje tak růst nových vlasů.
Rostlinné bílkoviny z pšeničných klíčků a včelí produkty jako propolis a mateří kašička oživují oslabené vlasové cibulky. Obsahují aminokyseliny a mikroprvky, speciální primární částice biosyntézy vlasové struktury, které zlepšují kvalitu a urychlují růst a vývoj vlasů.
Povzbuzující esenciální oleje z eukalyptu a mentolu pomáhají aktivovat mikrocirkulaci v okolí vlasové cibulky - vlasy rostou ve větší hustotě a pevnosti.
3. Pravidelná péče s MORPHOSIS RENEW - obnovuje a zesiluje stimulaci vlasové cibulky po intenzivním ošetření. Zpevňuje vlasy od kořínků ke konečkům s dlouhotrvajícími účinky.