Studio Radana Brušperk
Úvod
Manikúra
Kosmetika
Kadeřnictví
Masáže
Masáže - Noemi
Pedikúra
Kontakt
Ceník
Galerie
Relax-víkend


Gruntovní 375,
Brušperk 739 44

Masáže

Masáže jsou nejstarší léčebná metoda na světě, která se již provádí více jak 3000 let. Masáže přirozeným a šetrným způsobem léčí a potlačují bolest. Klasická zdravotní masáž přináší úlevu namožených svalů, přispívá k celkové regeneraci, relaxaci, uvolnění těla a mysli.

Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení. Je to vlastně postupné uvolnění a zlepšení fyzické, duševní a energetické úrovně. U této masáže se střídají jemnější hmaty s vydatnějšími a hlubšími hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky ve svalech. Je možné masírovat jednotlivé části těla nebo celé tělo najednou. Pro celkovou prevenci se doporučuje masáž celková. V případě již vzniklých problémů pak masáž určité partie (nejvíce je používaná masáž zad a šíje). Záda jsou našimi hlavními nosníky a často jsou to ona, která nejvíce trpí našim současným životním stylem.

Pokud se rozhodnete pravidelně svému tělu dopřávat luxus v podobě masáží, poznáte na sobě zdravotní účinky těchto procedur a investice do masáží se vám vrátí v pocitu dobré kondice a nálady. Lidské tělo potřebuje lidský dotek obzvláště v dnešní uspěchané době. Masáže působí blahodárně na naše zdraví, odstraňují stres a bolest. Dejte sami sobě, nebo vašim blízkým příjemný dárek v podobě masáží.

Rozšiřili jsme pro Vás nabídku klasických masáží o masáže:
Lávovými kameny
Skořicové zábaly
Čokoládová masáž

fotka