Studio Radana Brušperk
Úvod
Manikúra
Kosmetika
Kadeřnictví
Masáže
Masáže - Noemi
Pedikúra
Kontakt
Ceník
Galerie
Relax-víkend


Gruntovní 375,
Brušperk 739 44

NABÍDKA MASÁŽÍ od Noemi:

Klasická švédská masáž odstraňuje bolesti a zdravotní problémy svalového původu. Masáž klasická je výbornou terapií při bolestech zad a šíje, způsobených přetížením, stresem. Používám kvalitní přírodní masážní oleje.

Baňkování Tato kúra vyvolává nejen lokální reakci, nýbrž působí na celé tělo – reguluje energii, vyrovnává jing-jang a podporuje krevní oběh. Podtlak v baňkách způsobuje pasivní prokrvení kůže a roztažení cév. Tím se zvyšuje průtok krve, stoupá teplota, zlepšuje se odolnost a schopnost organismu překonat chorobu. Při terapii je důležitá poloha pacienta. Ta záleží na tom, které body masér na daný problém vybere. Ošetřovaný při tom může ležet nebo sedět. Po aktivní masáží baňkou se baňky nasází a nechávají se na těle přisáté 15 – 20 minut.

Měkké techniky. Jedná se o komplexní postup, který prostřednictvím práce v oblasti měkkých tkání a kloubů ovlivňuje funkci pohybového aparátu. Měkké techniky obnovují schopnost měkkých tkání (kůže, podkoží, facií, svalů a jejich úponů) se protahovat a posouvat vůči sobě ve všech vrstvách. Cílem mobilizací je odstranění kloubních blokád a obnovení pohyblivosti kloubů, včetně tzv. kloubní vůle a tím zajištění potřebného rozsahu pohybu.

Myofasciální techniky. Trigger pointy (body) vznikají při narušení této harmonie stahu a uvolnění. Příčin, které vedou ke vzniku spoušťových bodů je mnoho. Může jít o přímé poranění svalu, hormonální poruchy, minerálové poruchy. Velmi častou příčinou je však chronické svalové přetížení s dlouhodobou kontrakcí ( stahem ) nízké intenzity. Používám kombinovanou techniku terapie: Protažení - Hluboká masáž - Ischemická komprese – Termoterapie.

Dornova metoda PLUSje druhem jemné manuální terapie. Brány energie, klouby a obratle mohou být pomocí této metody bezpečně a na milimetr přesně uvedeny do správné polohy. Děje se to dynamicky, za aktivní účasti pacienta, a tedy přirozeným, volným pohybem člověka. Ačkoliv klient může při napravování cítit bolest, tuto metodu lze na rozdíl od jiných korekčních či chiropraktických postupů skutečně nazvat šetrnou. Nedochází k trhavým pohybům čili k prudkému natažení vazů, tkáňových struktur a tím k jejich zhmoždění a krevním výronům.

Bowenova tlaková masáž - tato technika patří mezi holistické, velmi šetrné, zcela neinvazivní a nediagnostické metody (tělo je zde vnímáno jako celek, bez zaměření na problematické partie). Můžeme ji popsat jako velmi jemnou a šetrnou manipulaci s měkkou tkání (svaly a šlachy). Skládá se z jednotlivých pohybů přes určené a přesně definované body lidského těla.
Bowenova technika působí na několika úrovních: fyzikální, chemické a psychické (emocionální).

Kraniosakrální osteopatie - jemná, nebolestivá, příjemná manuální terapie, založená na naslouchání našim tkáním. Samotná terapie je velmi klidná a příjemná. Klient leží pohodlně na lůžku. Terapeut s ním naváže kontakt a navzájem si předají informace o potížích a průběhu terapie. Klient je vyzván ke klidu a spolupráci. Touto terapií se může pracovat přes oblečení a to lehkým 5g tlakem. Terapeut přikládá ruce na různá místa na hlavě a těle klienta, a napojí se na kraniosakrální rytmus, který je využíván k mobilizacím a uvolňování problémových míst. Na těchto místech vytrvá do chvíle, než dojde k uvolnění tkání, což může trvat několik minut. Citlivější klienti mohou cítit samotný pohyb lebečních kostí, uvolňování tkání nebo snížení psychického napětí.

Reflexologie(masáž plosky nohy)- uvolňuje ztuhlé svaly, odstraňuje blokády, stimuluje jednotlivé orgány v těle, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje napětí a zbavuje nás únavy či problémů se spánkem.

Bachovy květové esence jsou naprosto bezpečné, bez vedlejších účinků a návyku a může je užívat každý (děti, ženy v těhotenství i při kojení, nemocní i staří lidé). Jejich předností je, že jsou přírodního původu, bezpečné a naprosto snášenlivé a proto mohou být bez problémů užívané i dětmi U nás se s úžasným působením těchto esencí teprve seznamujeme. Krizová esence je světově známá a ve Velké Británii je prvním lékem, který je podán ošetřujícím personálem postiženému při šoku, zranění, záchvatu orgánů, dopravních nehodách.

Více informací o kontraindikacích a cenách, se dočtete na mých stránkách, zde: www.salondagaz.com

Těším se na setkání s vámi u masérského stolu, objednávejte se na tel. +420 777 844 940

Noemi Lisníková
kraniosakrální terapeutka
masérka