Studio Radana Brušperk
Úvod
Manikúra
Kosmetika
Kadeřnictví
Masáže
Masáže - Noemi
Pedikúra
Kontakt
Ceník
Galerie
Relax-víkend


Gruntovní 375,
Brušperk 739 44>

Pedikúra

Nabízíme klasickou pedikúru (mokrou)

Po lázni Vám odstraníme starou zrohovatělou kůži a zlepšíme celkovou kondici chodidel, řešíme problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetřujeme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které trápí Vaše nohy.

Pokožku ošetříme a upravíme Vám nehty podobně jako u manikúry, včetně lakování. Závěr patří masáži nohou, která napomáhá prokrvení chodidel.

Aplikace nehtových špon

Nehtové špony - řeší problém se zarůstajícími nehty. Rovnání nehtů se provádí pomocí různých typů kovových, plastových nebo kombinovaných nehtových rovnátek - špon.

Deformované, stočené nehty nebo další potíže ve formě zarostlých nehtů jsou dnes velmi rozšířeným problémem. Různě deformované typy nehtů a zarostlé nehty se zpravidla projevují v důsledku genetické predispozice.

Zarostlé nehty mohou také vznikat nesprávným stříháním nehtů nebo používáním nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty.

Modeláž nehtů na nohou

Modeláž nehtů probíhá podobně jako na rukou. Nehty na nohou se potáhnou UV gelem, ale neprodlužují se. Je velmi praktická v letním období do otevřené obuvi. Vydrží 1,5 až 2 měsíce.

Masáže