Manikúra

Dopřejte si pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou, nejen zdraví, ale také čistoty a upravenosti.

Chcete se objednat na manikúru?

Radana Masopustová – tel. +420 602 474 646

Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.

O vaše přírodní i umělé nehty se komplexně postaráme, vybrat si můžete:

  • manikúru,
  • p-shine,
  • gelovou a akrylovou modeláž, polygel,
  • masáž rukou,
  • parafínovou masku,
  • lakování a zdobení …

Péče o přírodní nehty …

Manikúra malá

Kompletní manikúra obsahuje úpravu délky a tvaru nehtů, vodní lázeň s aromatickými a šumivými tabletkami, odstranění kůžičky, vyčištění nehtů, ošetření kůžičky olejíčkem, malá masáž rukou, výživní krém na ruce.

Manikúra velká – EXCLUSIVE

Manikúra exklusive obsahuje úpravu délky a tvaru nehtů, vodní lázeň s aromatickými a šumivými tabletkami, odstranění kůžičky, vyčištění nehtů, peeling rukou, parafínový zábal/maska, ošetření kůžičky olejíčkem, masáž rukou, výživný krém na ruce, výživa nehtů.

Výživné lakování

Lakování vyživujícími laky dle typu nehtu zákaznice.

P-Shine

Japonská manikúra – lehká úprava nehtů – délka a tvar nehtů, úprava kůžičky na sucho, zpevnění a vyleštění přírodních nehtů včelím voskem, nehty se zpevňují a regenerují, vyleštěné nehty vydrží až 3 týdny, regenerační olejíček, regenerační krém na ruce. Vhodná pro ženy i muže.

Parafínový zábal

Parafinový zábal tvoří samostatnou kapitolu. Patří mezi oblíbený úkon a provádí se na zhrublé, mozolovité, suché a popraskané pokožce rukou a nohou. Svou neprodyšností a teplotou zvyšuje prokrvení a vstřebávání výživného krému do pokožky. Nahrazuje obklady, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus a má blahodárný vliv na klouby. Nanáší se pomocí parafinové lázně. Zábaly se mohou aplikovat současně s prováděním dalších kosmetických procedur.

Komplexní péče o ruce a nehty

Kompletní manikúra, P-shine, parafínový zábal = úprava délky a tvaru nehtů, vodní lázeň, odstranění kůžičky, vyčištění nehtů, p-shine, masáž ruky, parafínová zábal, regenerační olejíček, regen. krém na ruce.

Masáž rukou

Kompletní masáž rukou až po zápěstí.

Zdobení nehtů

Nehty zdobíme dle vašeho přání – klasické lakování, francouzské lakování, barevné francouzské lakování, kreslíme laky, zdobíme glitry, samolepkami, kamínky, atd. Vše aplikujeme na přírodní i umělé nehty.

Péče o umělé nehty

Modeláž nehtů gelem

Prodloužíme Vaše nehty dle Vašeho přání (délka, tvar). Používáme různé barevné odstíny gelů, včetně permanentní francie. Modeláž nehtů obsahuje úprava přírodních nehtů pro modeláž, úprava kůžičky, prodloužení nehtů, potažení gelem, regenerační olejíček na nehtovou kůžičku, regenerační krém na ruce. (bez francie)

Permanentní francouzská manikúra

Permanentní francouzská manikúra bílým gelem. Cena = modeláž nehtů + permanentní fr.manikúra.

Permanentní barevná francouzská manikúra

Permanentní francouzská manikúra barevnými gely. Cena = modeláž nehtů + permanentní fr.manikúra

Potažení přírodních nehtů gelem

Vaše přírodní nehty potáhneme gelem stejně jako u modeláže bez prodloužení délky nehtů.

Doplnění gelem

Zbroušení starého odrostlého gelu a potažení novým gelem (bez francie).

Odstranění umělých nehtů + regenerace

Odstraníme umělé nehty, provedeme regeneraci nehtů a kůžičky.

Nový nehet

Oprava celého nehtu – zbroušení starého gelu, nalepení nového tipu, potažení gelem.

Zdobení nehtů

Nehty zdobíme dle Vašeho přání – klasické lakování, francouzské lakování, barevné francouzské lakování, kreslíme laky, zdobíme glitry, samolepkami, kamínky, atd. Vše aplikujeme na přírodní i umělé nehty.