Masáže Noemi Lisníková

Volný čas Noemi vyplňuje studiem přírodních věd o těle, zdraví a duši na základě prastarých moudrostí i novodobých odborných poznatků. Studovala různé alternativní metody medicíny a esoteriky, absolvovala akreditované kurzy na základní i speciální druhy masážních technik. Poslední dobou však nejvíce času věnuje kraniosakrální osteopatii v kombinaci s Bachovými květovými esencemi a také se věnuje Hlubinné regresní psychoterapii.

Chcete se objednat na masáž k Noemi?

Noemi Lisníková – tel. +420 777 844 940
kraniosakrální terapeutka a masérka

Kurz Hlubinné abreaktivní regresní psychoterapie absolvovala Noemi u Vlasty Kulové, která studovala u pana Ing. Andreje Dragomireckého (člen Mezinárodní akademie psychologických věd) v Praze v roce 2006 a 2007. Tento skvělý lektor začal praktikovat tuto techniku jako první v naší zemi už před více než 35 lety.

Ve Studiu Radana si tak díky Noemi můžete užít mnoho druhů masáží a doplňujících služeb…

Hloubková regenerační masáž

Cena: 800 Kč / 60 minut, 1 200 Kč / 90 minut nebo 1 600 Kč / 120 minut

…odstraňuje bolesti a zdravotní problémy svalového původu. Je výbornou terapií při bolestech zad a šíje, způsobených přetížením, stresem. Používám kvalitní přírodní masážní oleje.

Baňkování

Cena: 700 Kč / 60 minut, 1 050 Kč / 90 minut

Tato kúra vyvolává nejen lokální reakci, nýbrž působí na celé tělo – reguluje energii, vyrovnává jing-jang a podporuje krevní oběh. Podtlak v baňkách způsobuje pasivní prokrvení kůže a roztažení cév. Tím se zvyšuje průtok krve, stoupá teplota, zlepšuje se odolnost a schopnost organismu překonat chorobu. Při terapii je důležitá poloha pacienta. Ta záleží na tom, které body masér na daný problém vybere. Ošetřovaný při tom může ležet nebo sedět. Po aktivní masáží baňkou se baňky nasází a nechávají se na těle přisáté 15 – 20 minut. .

Myofasciální techniky

Cena: 900 Kč / 60 minut

Trigger pointy (body) vznikají při narušení této harmonie stahu a uvolnění. Příčin, které vedou ke vzniku spoušťových bodů je mnoho. Může jít o přímé poranění svalu, hormonální poruchy, minerálové poruchy. Velmi častou příčinou je však chronické svalové přetížení s dlouhodobou kontrakcí ( stahem ) nízké intenzity. Používám kombinovanou techniku terapie: Protažení – Hluboká masáž – Ischemická komprese – Termoterapie.

Dornova metoda PLUS

Cena: 1 500 Kč / 90 minut nebo 2 200 Kč / 120 minut

… je druhem jemné manuální terapie. Brány energie, klouby a obratle mohou být pomocí této metody bezpečně a na milimetr přesně uvedeny do správné polohy. Děje se to dynamicky, za aktivní účasti pacienta, a tedy přirozeným, volným pohybem člověka. Ačkoliv klient může při napravování cítit bolest, tuto metodu lze na rozdíl od jiných korekčních či chiropraktických postupů skutečně nazvat šetrnou. Nedochází k trhavým pohybům čili k prudkému natažení vazů, tkáňových struktur a tím k jejich zhmoždění a krevním výronům.

Bowenova tlaková masáž

Cena: 800 Kč / 60 minut, 1 200 Kč / 90 minut nebo 1 600 Kč / 120 minut

Tato technika patří mezi holistické, velmi šetrné, zcela neinvazivní a nediagnostické metody (tělo je zde vnímáno jako celek, bez zaměření na problematické partie). Můžeme ji popsat jako velmi jemnou a šetrnou manipulaci s měkkou tkání (svaly a šlachy). Skládá se z jednotlivých pohybů přes určené a přesně definované body lidského těla. Bowenova technika působí na několika úrovních: fyzikální, chemické a psychické (emocionální).

Kraniosakrální osteopatie

Cena: 900 Kč / 60 minut, 1 350 Kč / 90 minut nebo 1 800 Kč / 120 minut

Jemná, nebolestivá, příjemná manuální terapie, založená na naslouchání našim tkáním. Samotná terapie je velmi klidná a příjemná. Klient leží pohodlně na lůžku. Terapeut s ním naváže kontakt a navzájem si předají informace o potížích a průběhu terapie. Klient je vyzván ke klidu a spolupráci. Touto terapií se může pracovat přes oblečení a to lehkým 5g tlakem. Terapeut přikládá ruce na různá místa na hlavě a těle klienta, a napojí se na kraniosakrální rytmus, který je využíván k mobilizacím a uvolňování problémových míst. Na těchto místech vytrvá do chvíle, než dojde k uvolnění tkání, což může trvat několik minut. Citlivější klienti mohou cítit samotný pohyb lebečních kostí, uvolňování tkání nebo snížení psychického napětí.

Reflexologie (masáž plosky nohy)

Cena: 700 Kč / 60 minut

… uvolňuje ztuhlé svaly, odstraňuje blokády, stimuluje jednotlivé orgány v těle, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje napětí a zbavuje nás únavy či problémů se spánkem.

Bachovy květové esence

Cena: 700 Kč / 60 minut

… jsou naprosto bezpečné, bez vedlejších účinků a návyku a může je užívat každý (děti, ženy v těhotenství i při kojení, nemocní i staří lidé). Jejich předností je, že jsou přírodního původu, bezpečné a naprosto snášenlivé a proto mohou být bez problémů užívané i dětmi U nás se s úžasným působením těchto esencí teprve seznamujeme. Krizová esence je světově známá a ve Velké Británii je prvním lékem, který je podán ošetřujícím personálem postiženému při šoku, zranění, záchvatu orgánů, dopravních nehodách.

Ke Kraniosakrální terapii a Bowenově tlakové masáži mohou být Bachovy esence ZDARMA.

Další služby:

Lymfodrenáž manuálnícena: 800 Kč / 60 minut, 1 200 Kč / 90 minut nebo 1 600 Kč / 120 minut

Lifting obličejecena: 700 Kč / 60 minut

Intuitivní masážcena: 800 Kč / 60 minut, 1 200 Kč / 90 minut nebo 1 600 Kč / 120 minut

Hlubinná regresní psychoterapiecena: 2 000 Kč / 2 – 3 hodiny

Svým milým u nás můžete zakoupit i Dárkový poukaz.

Nabízíme (přenosné) poukázky na služby v hodnotě:

5000,- Kč za 4500,- Kč (=sleva 10%) s platností 12 měsíců

10.000,-Kč za 8000,-Kč (=sleva20%) s platností 12 měsíců

Ceník je platný od 1. 1. 2023