Pedikúra

Péče o nohy je ideální svěřit odborníkům a užít si u toho třeba příjemnou masáž … Postaráme se o vaše chodidla od nehtů až k popraskaným patám, dopřejeme jim potřebnou úlevu a vám zajistíme dokonalý relax.

Chcete se objednat na pedikúru?

Radana Masopustová – tel. +420 602 474 646

Nabízíme klasickou pedikúru (mokrou)

Po lázni odstraníme starou zrohovatělou kůži a zlepšíme celkovou kondici chodidel, vyřešíme problémy se zarůstajícími a deformovanými nehty, ošetříme kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách a jiné neduhy, které vaše nožky trápí.

Pokožku ošetříme a podobně jako u manikúry, upravíme i vaše nehty … a to klidně i včetně lakování. Závěr patří masáži nohou – na co vše má blahodárný vliv zjistíte v článku Masáže nohou.

Aplikace nehtových špon

Nehtové špony – řeší problém se zarůstajícími nehty. Rovnání nehtů se provádí pomocí různých typů kovových, plastových nebo kombinovaných nehtových rovnátek – špon.

Deformované, stočené nehty nebo například zarůstající nehty jsou dnes velmi rozšířeným problémem. Zpravidla se tyto problémy projevují v důsledku genetické predispozice.

Zarostlé nehty mohou také vznikat nesprávným stříháním nehtů nebo používáním nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty.

Aplikace nehtových špon je bezbolestná a ověřená technika, díky které nemusí být problém v budoucnu řešen chirurgicky. K aplikaci používáme vysoce kvalitní nehtové špony Podofix …

Modeláž nehtů na nohou

Modeláž nehtů probíhá podobně jako na rukou. Nehty na nohou se potáhnou UV gelem, ale neprodlužují se. Je velmi praktická v letním období do otevřené obuvi. Vydrží totiž 1,5 až 2 měsíce.