Proč si vybrat Studio Radana?

V pondělí na masáž, ve středu na kosmetiku a v pátek manikúra. Už vás nebaví trávit čas cestováním a chtěli byste si užít prvotřídní péči trošku komfortněji?

Ve Studiu Radana vám připravíme dokonalý relax a všechny příjemné procedury najdete pod jednou střechou. O klienty s láskou pečujeme již od roku 2000 a do našeho týmu přijímáme jen skutečné odborníky a profesionály.

Studio se nachází v Brušperku na ulici Gruntovní a samozřejmostí je bezplatné a pohodlné parkování, celý komplex studia je plně bezbariérový. Čekají na vás nejen služby na špičkové úrovni, ale také přátelská atmosféra.

Během manikúry si můžeme popovídat u šálku kávy, u masáže se uvolníte díky aromaterapii nebo relaxační hudbě. A jakmile vyjdete ze solárka a kadeřnici ze starého střihu vykouzlí moderní účes, můžete vše završit sklenicí bublinek u pedikúry nebo si nechat vytvořit profesionální make-up, který vám dodá sebevědomí. Tím ale naše služby samozřejmě nekončí …

Pokud vás zajímá, co vše nabízíme, projeďte jednotlivé sekce služeb a bude vám jasné, že u nás můžete příjemně strávit nejen jedno dopoledne, ale klidně celý den od rána až do večera.

Naše zázemí je komfortní a příjemné, rádi tak pro vás připravíme třeba holčičí beauty day plný rozmazlování, který se hodí třeba jako dokonalá rozlučka se svobodou nebo dámský teambuilding.

Ani pánové u nás ale rozhodně nemají dveře zavřeny. Během čekání na svou drahou polovičku si můžete užít příjemnou masáž, nepostradatelnou pedikúru nebo vám zatejpujeme záda, která v práci dostávají zabrat.

Rádi vám zkrátka dopřejeme maximální péči a odpočinek na míru vašim představám.

Na návštěvu se těší …

pohodový tým Studia Radana